چهارشنبه , 27 تیر 1403

بیش از یک تن مواد مخدر طی۴۸ ساعت درهرمزگان کشف شد

سردار غلامرضا جعفری شنبه شب با اعلام این خبر به رسانه‌ها اظهار داشت: با اجرای طرح مذکور علاوه بر کشف این میزان مواد مخدر، بیش از ۹ هزار لیتر مشروبات الکلی دست ساز، ۱۶۲ هزار لیتر فرآورده های نفتی قاچاق، یک میلیون و ۴ هزار عدد انواع مواد محترقه و ۱۴۳ راس دام زنده قاچاق نیز کشف شد.

وی ارزش محموله های قاچاق کشف شده را ۱۹۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: با اجرای این طرح ضمن شناسایی و دستگیری ۶۳ سارق ، ۲۰۶ تبعه بیگانه غیر مجاز و فاقد مجوز اقامت، ۳۶۹ معتاد متجاهر و بلامکان نیز در محلات جرم خیز و آلوده، جمع آوری و به کمپ های مربوطه تحویل داده شدند.

سردار جعفری تصریح کرد: در ۴۸ ساعت گذشته با اجرای طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی در هرمزگان، ۵۱ فقره پرونده در حوزه قاچاق و ۷۸ فقره پرونده در حوزه سرقت تشکیل و ضمن شناسایی و دستگیری ۲۳ متهم دیگر در خصوص سایر جرایم، متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی، بیان داشت: از همه شهروندان خواستاریم تا به منظور برقراری نظم و امنیت بیشتر و برخورد با قاچاقچیان، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …