با توان علمی مهندسان ایرانی

تولید ای.سی.یو، به عنوان مغز متفکر خودرو در یک شرکت قطعه سازی در استان البرز، بومی سازی شد.

بومی سازی تولید ای، سی، یو خودرو در یک شرکت قطعه سازی در البرزبه گزارش آدینه کرج مدیر عامل شرکت قطعه سازی‌ کروز گفت : با همکاری صنعت و دانشگاه ، این واحد صنعتی موفق به بومی سازی دو قطعه مورد نیاز خودروهای ساخت داخل شامل  ای.سی.یو و ایربگهای سرنشین و راننده شده  است .

وی افزود : ای.سی.یو در واقع مغز متفکر خودرو است که از خارج  کشور وارد می شد اما امروز با همکاری صنعت و دانشگاه موفق شدیم این قطعات را از صفر تا صد در داخل کشور تولید کنیم.

نادر عبدالحسینی سخا افزود:در حال حاضر  روزانه ، حدود چهار هزار قطعه ای.سی.یو در این واحد قطعه سازی تولید می شود که قرار است این ظرفیت به دو برابر افزایش یابد .

وی در خصوص بومی سازی  تولید ایربگهای راننده و سرنشین گفت : در حال حاضر موفق به بومی سازی هشتاد درصد ایربگهای خودرو شده ایم  و از پنج قطعه مربوط به ایربگ ، چهار قطعه آن در داخل تولید می شود که تا سه  ماه آینده این محصول  به طور کامل بومی سازی می شود .

عبدالحسینی سخا با بیان اینکه ظرفیت تولید ایربگ در این واحد روزانه هفت هزار عدد است ، افزود:در این شرکت ، همچنین انواع رادیوی خودرو  از جمله  پژو 301 تولید می شود ‌.

داشبورد ، سپر ، آینه ، چراغ، کویل ، قطعات موتوری و ترمز خودرو از دیگر محصولات تولیدی این شرکت است .

 

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی