بسیج بزرگترین امید تمام مستضعفان و آزادی خواهان سراسر دنیا است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج،  سردار  عیلرضا حیدرنیا در مراسم هفته بسیج و دیدار با کارمندان بسیجی استان البرز  با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مظلوم مدافع حرم، شهدای امنیت و سلامت و به خصوص شهدای کارمند و تبریک هفته بسیج ، اظهار داشت: بسیج یادگار ماندگار امام راحل است و یادگار ماندگار آن پیر سفر کرده  امروز به جایی رسیده که گره‌گشای بسیاری از مشکلات به ظاهر ناگشودنی به دستان پرتوان خواهران و برادران بسیجی است.

حیدرنیا افزود:  بی شک بسیج یکی از الطاف معجزه گونه خداوند است که به نظام و انقلاب اسلامی داده است. 

 فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز  با اشاره به اینکه بسیج درخت تنومندی است که هر ثانیه که از عمر این شجره طیبه می‌گذرد به شکوه و جلال آن افزوده می‌شود، تصریح کرد: بی‌شک بسیج به عنوان یکی از بی‌نظیرترین تشکل‌های مردمی در سراسر دنیا است و حتی دولت و رژیم‌های ابر قدرت در دنیا به داشتن چنین تشکل مردمی، مجاهد و انقلابی می‌بالند و آرزوی داشتن آن را دارند.

سردار حیدرنیا با بیان اینکه  بسیج امروز به عنوان یکی از بزرگترین امیدهای تمام مستضعفان و آزادی خواهان در سراسر دنیا تبدیل شده و بسیج یک نیروی مردمی و خود جوشی است که با آگاهی، بصیرت و بدون تعلق خاطر به ذخایر دنیوی و فقط برای رضای خدا پا به عرصه جهاد می‌گذارد، گفت: بسیج امروز تبدیل به یک فرهنگ، اندیشه متعالی، جریان و رود خروشانی تبدیل شده که هر لحظه و زمان با سرعت به سمت آرمان‌ها و اهداف عالی انقلاب در حرکت است.

وی با بیان اینکه  بسیجی فرد عاشق، دلسوخته و پاک باخته‌ای است که فقط در راه رضای معبود گام برمی‌دارد و بسیجیان زاهدان شب و شیران روز هستند، گفت:  فرد بسیجی عبد صالح خدا روی زمین است و کمر به دفاع از ارزش‌های انقلاب و نظام  بسته است. 

حیدرنیا در خصوص مصادیق بسیج به دفاع هشت ساله در مقابل متجاوزان اشاره کرد و افزود: بسیجی اجازه نمی‌دهد یک وجب از خاکش به دست متجاوزان بیفتد و بسیج یک روز در ارزش‌های انقلاب و مقابله با جنگ نرم و یک روز برای کمک و مقابله با آسیب اجتماعی، یک روز برای تامین امنیت پایدار وارد می‌شود و در برهه‌ای از زمان وارد شامات شده و  شجره خبیثه داعش را با فرماندهی بسیجی عزیز سردار سرافراز و سیدالشهدای مقاومت برای همیشه این جرثومه داعش را محو می کند. 

وی در خصوص ویژگی بسیج گفت: ویژگی و شاخصه مهم بسیج اعتلای بسیج است و یک‌روز بسیج در دفاع مقدس وارد عمل می‌شد و امروز بسیج برای خود صحنه‌های جهاد شامل جهاد علمی، فرهنگی، امنیت، اقتصادی، امداد و نجات را تعریف کرده و هر کجا حس می‌کند ولی نعمتان انقلاب نیاز به کمک دارند بسیج خالصانه و بدون منت وارد عرصه می‌شود.

سردار حیدرنیا با بیان اینکه امروز برای اولین بار در تاریخ است که مدیریت بحران همه دولت‌ها و کشورها در یک میزان و ترازوی واحد سنجیده می‌شود، ادامه داد: وقتی تفکر انقلابی و بسیجی بر مسئولان حاکم می‌شود گره‌ای باقی نمی‌ماند و با ورود واکسن و حضور بسیجیان قسمت عمده‌ای از مردم واکسینه شدند.

سردار حیدرنیا خطاب به خود و مسئولان استانی اظهار داشت: امروز مسولیت در جامعه مسلمین بار سنگین امانت است و توفیقی است که خداوند به ما  برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم عنایت کرده و مشکلات اقتصادی به طبقه متوسط به پایین فشار وارد می‌کند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با توجه به اینکه البرز استان پرجمعیتی و پر مشکل است‌، ادامه داد: زیر ساخت‌های این استان متناسب با جمعیت مهاجر آن رشد نکرده است و همه برای احقاق حق این استان باید تلاش کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت بالای استان در اشتغال زایی و تولید اظهار داشت : استانی با این همه کارخانه و برند ملی و صنعتی نباید در درون خود  انسان کم برخوردار و محروم داشته باشد.

انتهای پیام/ی

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …