سیدعلی اکبر میروکیلی در گفت وگو با خبرنگار آدینه کرج با اشاره به اهمیت و تداوم برگزاری سلسه رویدادهای شتاب اظهار کرد: حوزه فعالیت این رویداد مبتنی بر مدیریت شهری در بخش مبلمان شهری است و سایر زمینه های مربوط به این بخش از سوی کارآفرینان خواهد بود.

این مسئول با بیان اینکه امروزه حوزه مدیریت شهری به یکی از مهمترین جولانگاه‌های استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان تبدیل شده است، افزود: تحقق نسل سوم دانشگاه و حرکت به سمت توسعه اقتصاد دانش بیان با برگزاری رویدادهای شتاب و بهره گیری از ظرفیت های علمی و تجربه ای اکوسیستم استارتاپی میسر خواهد شد.

سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج بیان کرد: این دانشگاه در این حوزه گام های بلندی برداشته است و همواره به دنبال توان افزایی دانشجویان خود بوده و به همین لحاظ در مجموعه های آموزشی خود مراکز نوآوری دایر کرده تا دانشجویان بتوانند در آن ضمن تاسیس شرکت، ایده های خود را توسعه داده و ما نیز در این راه به آنان تسهیلات می دهیم.

میروکیلی عنوان کرد: در گام نخست با ترویج گپ های فناورانه نسبت به ترغیب دانشجویان جهت تشکیل تیم های استارتاپی اقدام شده است.

وی خاطرنشان کرد: این استارتاپ فعالیت‌های خود را در حوزه مدیریت شهری متمرکز کرده است تا فرآیند کارآفرینی از ایده تا محصول و تجاری سازی به جوانان و دانشجویان علاقمند آموزش داده شود.

این مسئول تصریح کرد: این رویداد در محورهای کیوسک و اتاق های شهری ، مخازن شهری، عناصر و نمادهای اطلاع رسانی، صندوق های شهری، حفاظ ها و جداکننده ها، پایانه ها و ایستگاه های شهری، وسایل بازی و ورزشی و انواع اِلمان برگزار می شود.

وی یادآور شد: علاقمندان به شرکت در رویداد شتاب می توانند آثار خود را تا ۳ شهریور به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

  به گفته وی؛ این رویداد در تاریخ ۱۰ شهریور در محل مرکز دانشگاه علمی کاربردی شهرداری برگزار می شود.

اخبار کرج

منبع: مدیریت شهری کرج

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی