بازداشت عناصر انسداد آزادراه کرج ـ قزوین/ دستگیری عامل اصلی حمله به عوامل پلیس ‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز در اطلاعیه‌ای از دستگیری تعدادی از عناصر اصلی انسداد آزادراه کرج قزوین، تعرض و آسیب و حمله به عوامل فراجا و همچنین سرقت سلاح سازمانی نیروی انتظامی خبر داد.

روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز در این اطلاعیه عنوان کرد‌: به‌دنبال نا‌آرامی‌های روز پنجشنبه 12 آبان ‌در آزاد‌راه کرج ـ قزوین و اقدامات ددمنشانه اغتشاشگران و آسیب رساندن به اموال شخصی و عمومی و حمله به نیروهای حافظ امنیت و انتظامی‌، با تلاش‌های شبانه‌روزی پاسداران گمنام امام زمان علیه السلام در سپاه استان البرز و گزارشات مردم انقلابی‌، تعدادی از عناصر اصلی مورد شناسایی قرار گرفته و دستگیر شدند.

عامل اصلی که به تعرض و آسیب و سرقت سلاح سازمانی نیروهای فراجا و انسداد آزادراه کرج ـ قزوین مبادرت کرده و انتشار آن در فضای مجازی باعث ایجاد رعب و وحشت و همچنین تحریک احساسات مردم شده بود‌‌، در میان دستگیرشدگان است.

روابط عمومی سپاه استان البرز در ادامه با اشاره به اینکه پاسداران گمنام امام زمان علیه السلام لحظه‌ای از تأمین امنیت مردم عزیز استان البرز غافل نخواهند شد،
امنیت مردم را خط قرمز دانسته و از همکاری هموطنان عزیز در ارسال گزارشات مردمی برای دستگیری اغتشاشگران وبرهم‌زنندگان امنیت عمومی تقدیر کرد.

انتهای پیام/+

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …