سه شنبه , 26 تیر 1403

انبار ۶۶ تنی مواد اولیه قاچاق  در نظرآباد کشف شد

 به گزارش  خبرگزاری تسنیم از کرج،  سردار عباسعلی محمدیان با اشاره به تلاش پلیس استان البرز برای برخورد با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: در پی دریافت اخبار مردمی مبنی دپو مقدار قابل توجهی مواد اولیه تولید اقلام خوراکی در انباری در شهرک صنعتی سپهر شهرستان “نظرآباد”، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان با بررسی میدانی متوجه شدند که اخبار دریافتی صحت دارد، افزود: بلافاصله هماهنگی قضائی در این خصوص انجام و اکیپی از ماموران به انبار مورد نظر اعزام شدند که در بازرسی از آن 23 تن شکر، 20 تن نشاسته و 23 تن و 125 کیلوگرم انواع مواد اولیه تولید اقلام خوراکی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه با دستور مقام قضائی انبار مورد نظر تا تعیین تکلیف پلمب شد،  بیان کرد: در این خصوص یک نفر نیز دستگیر و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

محمدیان با بیان اینکه شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خودشان در زمینه خرید، فروش و نگهداری اقلام قاچاق را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند، عنوان کرد کارشناسان ارزش اقلام مکشوفه در این انبار را حدود 40 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

انتهای پیام/ح
 

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …