سه شنبه , 26 تیر 1403

انبار دپوی کالای قاچاق در کرج کشف شد/کشف گندم قاچاق از یک انبار

 به گزارش  خبرگزاری تسنیم از کرج،  سرهنگ بیژن جنتی در مورد کشف کالای قاچاق در استان البرز اظهار داشت: در پی دریافت خبری در رابطه با وجود کالای قاچاق در یک انبار در منطقه کمالشهر شهرستان کرج، بلافاصله تیم ویژه متشکل از مأموران پلیس امنیت اقتصادی و اداره صمت به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بازرسی از این انبار بیش از 7 تن شکر،  4 تن روغن نباتی، 5 تن و 200 کیلوگرم روغن سویا، 9 هزار و 600 کیلوگرم آرد و 300 کیلوگرم خامه شکلاتی قنادی کشف شد.

معاون هماهنگ فرماندهی انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه تمامی اقلام مکشوفه خارج از شبکه توزیع بوده و برابر قانون قاچاق محسوب می‌شوند بیان کرد: یک نفر در این رابطه دستگیر و به مراجع ذی‌ربط معرفی شد.

جنتی در پایان نظر کارشناسان در مورد ارزش اقلام مکشوفه را بالغ بر 5 میلیارد ریال اعلام کرد و از شهروندان خواست تا هر گونه اخبار و اطلاعات خود را در رابطه با نگهداری کالای قاچاق و یا توزیع خارج از شبکه هر گونه اقلام اساسی از طریق شماره 110 به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.

7 و نیم تن گندم قاچاق در کرج کشف شد

سرهنگ  مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان البرز با اشاره به کشف گندم قاچاق در کرج اظهار داشت: ماموران پلیس اقتصادی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در قالب اکیپ گشت مشترک با عوامل صمت به یک انبار در جاده محمدشهر اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از انبار مورد نظر 7 و نیم تن گندم خارج از شبکه توزیع کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش تقریبی محموله کشف شده 900 میلیون ریال برآورد شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع ذیربط شدند.

سرهنگ افشاری خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی و قاچاق ، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ح

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …