سه شنبه , 2 مرداد 1403

امام جمعه کرج: دغدغه مردم در زمینه گرانی نان برطرف شود

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از کرج ، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته کرج ، اظهار داشت: امروز ریشه همه جنایات، بدعت‌ها و تفکرات انحرافی شیطان بزرگ آمریکا و رژیم خبیث صهیونیستی است و ما هر چه فریاد داریم بر سر آمریکا می کشیم.

وی با اشاره به سالروز تخریب قبور ائمه بقیع توسط برخی افراد منحرف و اعضای  فرقه پلید،  افزود: این گروه از اشرار به خاطر بی بصیرتی بسیار خطرناک هستند و در طول تاریخ دائم آلت دست بودند و ریشه این افراد منحرف در زمان قبل از پیغمبر بوده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با بیان اینکه تنها راه نجات در مقابل چنین تفکراتی مقاومت است ، گفت: نابودی مستکبرین و اضمحلال رژیم صهیونیستی به حول وقوه الهی با شعار مرگ بر اسرائیل محقق می‌شود.

حسینی‌همدانی با اشاره به اینکه هرگز نباید به دشمن اعتماد کرد و هرگز نباید دشمن را ضعیف بدانیم ، متذکر شد: با همت و تلاش حاج قاسم لشکر فاطمیون برای مقاومت با تفکرات تکفیری تشکیل شده تا در مقابل زیاده خواهی‌های دشمنان مقاومت کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه افزایش قیمت آرد و آزادسازی آن سبب ناراحتی و نگرانی مردم شده است ، گفت: در مورد این مسائل باید با دقت کارها انجام شود و همه جهات و واقعیات باید در این مورد دیده شود.

امام جمعه کرج با اشاره به اینکه نباید کسانی که مسئولیت قبول کردند بهانه ای برای ناکار آمدی بیاورند، گفت: باید با تمام توان وارد میدان شد و کار کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه عزیزان باید به مردم سخن بگویند و وضعیت را شرح دهند و خواسته‌های خود را برای جراحی اقتصادی با مردم در میان بگذارند، ادامه داد: مردم ایران نشان دادند که در این مواقع بسیار هوشمندانه عمل می کنند و  بستر سو استفاده برای خناسان داخلی و دشمنان را خنثی می‌کنند.

وی با بیان اینکه نباید از تبلیغات و شیطنت‌های فضای مجازی دشمنان غافل بود و شما هم مقابله به مثل کنید، گفت: اگر تصمیمی برای پرداخت یارانه جبرانی برای آزادسازی دارید این موضوع زودتر باید انجام شود تا دغدغه در اذهان مردم ایجاد نشود و اعمال سیاست‌ها باید با شیب لازم و برنامه ریزی انجام گیرد.

امام جمعه کرج با اشاره به اینکه باید قاطعانه و محکم با اخلالگران اقتصادی برخورد شود، گفت: در این زمان باید جرائمی برای محتکران اعمال شود که جلوی این جرائم گرفته شود و باید برخورد محکم و بازدانده باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه باید در برخی از مسائل از جمله ساخت و ساز غیر مجاز در استان مقابله کرد، تصریح کرد: مسئولان هم در مورد برخورد با ساخت و ساز باید با عزمی بیشتر برخورد کنند و اجازه ساخت و ساز ندهند.

وی با بیان اینکه مردم باید با محتکران و کسانی که در سفره مردم اخلال ایجاد می کنند به شدت برخورد  کنند ، متذکر شد: برخی محتکران اقدام به احتکار آرد و مواد غذایی کردند و برخی از افراد در جنگ نیز این کار را ادامه دادند و به ثروت هنگفتی رسیدند و حتی در بازار اخلال ایجاد کردند.

امام جمعه کرج با بیان اینکه دولت باید در مورد موضوع نان که دغدغه مردم است ورود جدی داشته باشد و دغدغه‌ها را رفع کند ، ادامه داد: در این برهه حساس باید دستگاه‌های قضایی، اجرایی و تقنینی به همراه مردم جبهه ای عمل کنند تا این مشکل اقتصادی برطرف شود.

انتهای پیام/ن

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …