پنجشنبه , 4 مرداد 1403

البرزی ها برای تکمیل واکسیناسیون کرونا اقدام کنند

البرزی ها برای تکمیل واکسیناسیون کرونا اقدام کنندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ دکتر «شهاب مستوفی» گفت: این روز‌ها شاهد کاهش مراجعه مردم به مراکز بهداشتی درمانی برای واکسیناسیون کرونا هستیم که جای نگرانی دارد.
او بیان داشت: انتظار می‌رود مردم استان البرز برای دریافت دز‌های دوم و سوم واکسن کرونا اقدام کنند، ضمن آنکه افرادی که باید دز چهارم واکسن کرونا را دریافت کنند نیز به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه نمایند.
معاون دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به نتایج موثر واکسیناسیون در کاهش ابتلا به کرونا در استان و کشور گفت: اکنون شاهد وضعیت مناسبی به لحاظ کنترل کرونا در البرز هستیم و اگر مردم واکسیناسیون را تکمیل کنند وضعیت بهتر خواهد شد.
مستوفی افزود: اکنون از مجموع هفت شهرستان تابعه استان البرز پنج شهرستان کرج، فردیس، ساوجبلاغ، چهارباغ و نظرآباد در وضعیت آبی و ۲ شهرستان طالقان و اشتهارد زرد کرونایی هستند.
معاون دانشگاه علوم پزشکی همچنان به مردم توصیه کرد که استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را فراموش نکنند و واکسیناسیون را کامل کنند.
وی با بیان اینکه وضعیت البرز به لحاظ کرونایی ثابت است، یادآور شد: این روز‌ها شمار مراجعه بیماران و بستر‌های کرونایی در استان البرز در سطح پایین باقی مانده و امیدواریم با همکاری بیشتر مردم بتوانیم این بیماری را ریشه کن کنیم.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …