سه شنبه , 26 تیر 1403

اعطای مرخصی و نهاد‌های ارفاقی به ۹۲ زندانی ندامتگاه کچویی

در جریان بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از ندامتگاه شهید کچویی فردیس، در آستانه عید سعید فطر، ۹۲ زندانی از امکان آزادی و مرخصی برخوردار شدند.

اعطای مرخصی و نهاد‌های ارفاقی به ۹۲ زندانی ندامتگاه کچوییبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، در ادامه بازدید‌های دوره‌ای مدیران قضایی دادگستری کل استان البرز از ندامتگاه‌های استان، با حضور حسین فاضلی هریکندی از ندامتگاه شهید کچویی فردیس بازدید و به صورت مستقیم با تعدادی از زندانیان این ندامتگاه ملاقات شد. در این بازدید علاوه بر رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان، دادستان فردیس و ۱۲ نفر از مدیران قضایی و قضات نیز حضور داشتند.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان البرز با بیان اینکه بازدید این دوره اختصاص به مددجویانی داشت که در کارگاه‌های داخل زندان مشغول به کار هستند، گفت: در این بازدید با حدود ۳۰۰ نفر از مددجویان شاغل در کارگاه‌های داخل زندان ملاقات و زندانیان در دیدار چهره به چهره، مشکلات خود را مطرح کرده و دستور یا ارشاد قضایی لازم هم صادر گردید.

وی با اشاره به اینکه در این بازدید مجموعا ۹۲ نفز از امکان آزادی و مرخصی برخوردار شدند افزود: در نتیجه این بازدید به ۴۶ نفر مرخصی اعطا شد؛ همچنین ۲۱ نفر از مرخصی پایان حبس برخوردار و برای ۲۵ نفر نیز دستور بررسی جهت امکان برخورداری از آزادی مشروط صادر شد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …