سه شنبه , 26 تیر 1403

اعتراف رژیم صهیونیستی: “روز قدس” از نقاط مختلف جهان شاهد شدیدترین حملات سایبری بودیم

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم پایگاه اطلاع رسانی مجله عبری زبان (pc) به نقل از گابی پورتنای، رئیس شبکه سایبری رژیم صهیونیستی خبر داد، هفته گذشته فضای سایبری اسرائیل شاهد شدیدترین حملات بود.

این مقام صهیونیست با  اشاره تلویحی به برگزاری روز جهانی قدس و خروش مردم علیه سیاست‌های رژیم صهیونیستی، اعتراف کرد که هفته گذشته شاهد تلاش‌های زیادی از سوی هکرها برای انجام حملات سایبری بودیم.

او اعتراف کرد، حملات از نقطه خاصی از جهان انجام نگرفته بلکه از نقاط مختلف جهان سامان داده شده است و اکثر آنها نیز با هدف آگاه‌سازی مردم و افزایش خشم افکار عمومی علیه اسرائیل به انجام رسید.

این مقام صهیونیست در ادامه اعترافات خود تاکید کرد برخی از این حملات منجر به تخریب شماری از سایت‌های اسرائیلی  شده است.

او همچنین در اعترافی دیگر هنگام تاکید کرد، حدود یک ماه پیش بود که حمله سایبری سایت‌های رسمی اسرائیلی را از دسترس خارج کرد که بعد از مدتی این سایت‌ها به مدار بازگشتند.

گفتنی است یوعاز هاندل وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی هم در همین نشست که روز دوشنبه برگزار شد از الزام تمامی شرکت‌های خدمات اینترنتی به اجرای برنامه‌های دفاع سایبری خبر داد.

او در این رابطه تاکید کرد: حملات اخیر علیه تارنماهای اسرائیلی نشان داد که هکرها به دنبال ضربه زدن به زیرساخت‌های فضای مجازی هستند، اسرائیل شاهد هزاران تهاجم الکترونیکی بوده است و معتقدیم این حملات ادامه پیدا خواهند کرد که یکی از آنها مربوط به روز قدس است اما پیش از این نیز شاهد هک شدن اطلاعات رئیس موساد و هدف قرار گرفتن شرکت‌های بیمه‌ای و… بودیم.

انتهای پیام/

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …