اخبار

استاندار: شورای شهرسازی البرز تشکیل شود

 مجتبی عبداللهی  روز سه شنبه در حاشیه دیدار چهره به چهره با شهروندان البرزی با بیان اینکه بسیاری از درخواست ها در این دیدارها مربوط به مجوز در خصوص ساخت و ساز غیرمجاز است، افزود: متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل ناآگاهی و کسب درآمد های مقطعی درصدد دریافت مجوز برای ساخت و ساز غیرمجاز هستند و این موضوع را حق خود می دانند.

وی ادامه داد: مردم باید اقناع شوند که ساختمان های غول پیکر فاقد مجوز و ایمنی، در حوادث تاب آوری لازم را ندارند و به طور مثال ساختمان  هفت  طبقه ای که در کوچه ۱۲ متری ایجاد شده تجهیزات امداد رسانی وجود ندارد که به هنگام زلزله و آتش سوزی به کمک آنها برود.

عبداللهی گفت: شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر که چشم به روی این تخلفات می بندند و اجازه ایجاد چنین ساختمان هایی را می دهند، به شدت مورد برخورد قرار می گیرند.

استاندار البرز افزود: تمام ساخت و سازها باید در قالب طرح تفصیلی صورت گیرد چراکه ما مکلف هستیم به فکر حفظ جان و مال مردم باشیم.

وی گفت: بسیاری از درخواست ها در حوزه شهری و شهرداری است، مدیریت شهری در نقاط مختلف استان البرز باید بیشتر با مردم ارتباط داشته باشند و آنها را اقناع کنند و چراکه اغلب به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات سردرگم هستند.

عبداللهی افزود: در مجموع از تمام مسوولان استان انتظار دارم که با نگاه مثبت به دنبال راه حلی برای مشکلات مردم باشند، ما به عنوان مدیر از بطن قوانین اطلاع داریم و می توانیم گره گشا باشیم.

استاندار البرز در ملاقات مردمی امروز خود با ۳۹ تن از شهروندان البرز دیدار چهره به چهره داشت.

استان البرز دارای ۱۸ شهر است. 

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا