اخبار

استاندار البرز: خیرین اصناف دولت و مردم را بیشتر دریابند

 مجتبی عبداللهی روز چهاشنبه در نشست مجمع عمومی اتاق اصناف استان البرز ضمن قدردانی  از  اصناف به دلیل همراهی با سیاست های ستاد های استانی و کشوری مقابله با کرونا، افزود: اصناف در روزهای  سخت شیوع کرونا بسیار همراهی کردند و هر گاه نیاز بود بدون هیچ چشمداشتی دولت را حمایت کردند.
وی اضافه کرد: کسبه به معنای حقیقی حبیب خدا هستند و این جایگاه، آنها را نزد مردم عزیزتر کرده است و همواره در بحران های بزرگ و مشکلات کوچک در محله ها، نقش ریش سفید و گره گشا را داشته اند.
عبداللهی گفت: از فعالیت خیرین اصناف با خبر هستم و می دانم که بسیاری از کسبه به صورت انفرادی و گمنام نیز کارهای خیر بزرگی را انجام می دهند.
استاندار البرز گفت: سال ها است که کشور ما در تحریم های ناجوانمردانه قرار دارد و این امر اقتصاد ما را متاثر کرده است ولی همراهی مردم موجب  شده که بتوانیم از تنگناها سربلند خارج شویم.
وی با اشاره به سیاست های اصلاحی دولت در خصوص ارز ترجیحی، افزود: این اقدام قرار است که با هدف ساماندهی درآمدهای کشور و توجه بیشتر به دهک های پایین جامعه صورت پذیرد و مدت ها است که توسط سران قوا مورد تایید است.
عبداللهی گفت: باید مردم را از مزایای این طرح با خبر کنیم و با اشراف و آگاهی کامل بر این روند، اجازه نفوذ و سو استفاده دشمنان برای تشویش اذهان عمومی ندهیم.
استاندار البرز گفت: ما به کسبه اعتماد داریم چراکه آنها از جنس مردم هستند و به طور قطع شرایط را درک می کنند و به گونه ای عمل می کنند که مردم رضایتمند باشند.
وی یادآوردشد: کسبه از جایگاه معتمدی خود در محله ها برای تبیین مزایای سیاست های اصلاحی دولت در ارز ترجیحی استفاده کنند.
وی افزود: بی شک با گروه های مختلف صنفی نشست های دوره ای خواهیم داشت و با تمام توان سعی در حل مشکلات اصناف و مردم تلاش می کنیم.

استان البرز دارای ۶۰ اتحادیه و ۱۲۰ هزارواحد صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی است.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا