به منظور کاهش مراجعات مردمی

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: با هدف کاهش مراجعه مردم به ادارات راه و شهرسازی، خدمات مسکن الکترونیکی شد.

ارائه خدمات حوزه مسکن به صورت الکترونیکیبه گزارش آدینه کرج رضایی افزود: با توجه به بخشنامه آبان ماه سال گذشته سازمان اداری و استخدامی کشور، در خصوص راه اندازی میزخدمت الکترونیک و به منظور تحقق دولت الکترونیک و شفاف سازی ارائه خدمت به شهروندان، این اداره کل اقدام به راه اندازی سامانه میز خدمت هوشمند به نشانی اینترنتی  Eservice.Alborzrud.ir کرده است.

وی اظهارداشت: درطراحی این سامانه از تکنولوژی‌های روز استفاده شده است، که قابل استفاده در تمام دستگاه‌ها (رایانه‌های رومیزی، تبلت و موبایل) خواهد بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود:این سامانه به صورت تعاملی طراحی شده است و متقاضی می‌تواند تمام روند ارائه خدمت را پیگیری کند و به صورت الکترونیکی، با کارشناس در تعامل باشد.

رضایی با بیان اینکه اطلاع رسانی از طریق پیامک از قابلیت‌های دیگر این سامانه است، افزود: در این سامانه، خدماتی نظیر استعلام سوابق مالکیت  یا استفاده از تسهیلات دولتی، استعلام وام مسکن ، استعلام نوع زمین، اخذ سند مالکیت، پیگیری صورت وضعیت، مکاتبات اداری و درخواست ملاقات حضوری با مدیرکل و معاونان داره کل راه و شهرسازی به صورت الکترونیکی قابل دسترس است.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی