اختیارات بانک‌های البرز افزایش یابد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، مجتبی عبداللهی در جلسه شورای بانک‌های استان البرز که عصر امروز در بانک ملی کرج برگزار شد، با قدردانی از تلاش‌های بانک‌های استان در راستای حمایت از تولید، اظهار داشت: امید است با تلاش بیشتر و اقدامات جهادی و همه جانبه بتوانیم اقتصاد استان را بهبود بخشیم.

وی ادامه داد: طبق سیاست‌های کلان کشور، باید رشد اقتصادی 8 درصد را در سال 1401 داشته باشیم ولی بر این باور هستم که البرز با ظرفیت‌های فراوانی که در این بخش دارد باید رشد به مراتب بالاتری را داشته باشد.

عبدالله با بیان اینکه یاران اسلامی، کشور برخوردار و غنی است و ما می توانیم در حوزه های مختلف سبب ساز شکوفایی و ترقی این فرصت‌ها باشیم، گفت: امید است در سال آینده با عبور از بیماری کرونا، بسیاری از کسب و کارها، گردشگری و صادرات کشور فعال تر شوند و چرخ‌های اقتصاد به گردش در آیند.

استاندار البرز گفت: بانک ها تاثیر بسزایی در ایجاد تحول در اقتصاد استان ایفا می کنند از این رو انتظار می رود که با دید مثبت به موضوعات تولید، صنعت و صادرات نگاه کنند و موجبات پیشرفت را فراهم کنند.

عبداللهی با بیان  اینکه باید برای افزایش اختیارات و اعتبارات خود از مرکز، چانه زنی و مطالبه گری داشته باشند گفت: پنجره واحد سرمایه گذاری در البرز راه اندازی می شود تا مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و صادرات استان را در مجموعه ای متمرکز رسیدگی و حل شود.

وی افزود: باید حمایت از سرمایه گذاران به معنای واقعی محقق شود و همگی متعصبانه برای شکوفایی اقتصاد استان همدل و متحد شویم.

انتهای پیام/ش