چهارشنبه , 27 تیر 1403

اختصاصی// آخرین جزئیات از نزاع خونین دو همسایه در فردیس کرج/ افزایش قربانیان به ۵ نفر

سرهنگ محمدنادربیگی؛ رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: 21 مهر ماه جاری وقوع تیراندازی‌های متوالی در خانه‌ای در یکی از خیابان‌های فردیس کرج از سوی اهالی محل به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی استان البرز و بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

نادربیگی با بیان اینکه خود پس از وقوع جرم در صحنه جنایت حضور داشته است، تصریح کرد: تیم جنایی پس از حضور در محل حادثه با پیکر 6 زن و مرد جوانی مواجه شدند که غرق در خون بودند همچنین بررسی‌های ابتدایی مشخص کرد 4 نفر در این حادثه به دلیل شلیک مستقیم گلوله در لحظات اولیه به قتل رسیده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امدادگران اورژانس 2 مجروح این جنایت را به بیمارستان منتقل کردند، خاطرنشان کرد: با انتقال 4 مقتول به پزشکی قانونی، تحقیقات کارآگاهان به‌صورت ویژه کلید خورد و مشخص شد قاتل که مردی 45 ساله بوده به دلیل اختلافات قدیمی به خانه همسایه خود مراجعه کرده و با کلت‌کمری دست به این جنایت زده است.

وی افزود: قاتل به دلیل اینکه از گذشته با همسایه خود اختلاف داشته و ادعا کرده که مادرش به دلیل این اختلاف همسایگی سکته و فوت کرده است که روز حادثه درگیری به دلیل این موضوع، مجدداً آغاز شده و این جنایت رخ داده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز متذکر شد: یکی از مجروحان حادثه که در صحنه قتل هدف تیراندازی قرار گرفته بود، شب گذشته به دلیل شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان فوت کرد و بدین ترتیب قربانیان این حادثه به 5 نفر افزایش یافت.

نادربیگی با بیان اینکه قاتل با خودروی وانت خود میوه‌فروشی می‌کرده است، خاطرنشان کرد: قاتل پس از ارتکاب جنایت با آلت قتاله از صحنه وقوع جرم با خودروی وانت خود متواری شد است که کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی استان البرز تحقیقات را در رابطه با  دستگیری مرد جنایتکار آغاز کرده‌اند.

انتهای پیام/

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …