چهارشنبه , 3 مرداد 1403

آغاز اجرای طرح نظارتی درج قیمت بر روی کالا‌ها در کرج

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز از طرح نظارتی درج قیمت بر روی کالا‌ها در شهرستان کرج خبر داد.

آغاز اجرای طرح نظارتی درج قیمت بر روی کالا‌ها در کرجبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، بهروز حصاری در حاشیه بازدید از اصناف کرج با تاکید بر رعایت ماده ۱۵ قانون نظام صنفی که به صراحت درج قیمت مصرف کننده به طرق مختلف از جمله الصاق برچسب بر روی کالا یا نصب تابلو، با لحاظ ضرایب سود مجاز به صورت روشن و مکتوب و به گونه‌ای که برای همگان قابل رؤیت باشد برای واحد صنفی تکلیف کرده است.

به گفته رئیس اتاق اصناف البرز: بازرسین اتاق اصناف و اتحادیه‌های تحت پوشش بر اجرای طرح الزام همزمان قیمت تولید کننده و مصرف کننده بر روی کالا‌ها در راستای اجرای اثر بخش طرح شفاف سازی قیمت کالا و رفع هرگونه ابهام و سردرگمی و همچنین به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان نظارت خواهند کرد.

حصاری افزود: عدم نصب برچسب قیمت مطابق مواد ۱۵ و۶۵ قانون نظام صنفی و عدم رعایت ضرایب سود مصوب برابر ماده ۵۷ همین قانون تخلف بوده و با متخلفین بدون اغماض برخورد می‌شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز از شهروندان خواست تا از واحد‌های صنفی دارای پروانه کسب نسبت به تهیه کالا و خدمات استفاده نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی با شماره ۳۶۱۱۷ واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف تماس بگیرند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …