تلاش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ادامه داردبه گزارش آدینه کرج مسعود سلطانی افزود: در تلاش هستیم تا با مشارکت بخش خصوصی بیشتر این پروژه ها را در دو سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

وی در ادامه اضافه کرد: بسیاری از این پروژه ها بین 15 تا 20 سال  از شروع ساخت آنها می گذشت که زیر ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت  فیزیکی داشتند اما خوشبختانه از ۲ سال  پیش  عملیات تکمیل تمام این پروژه ها را شروع کرده ایم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه وزارت ورزش در زمینه استفاده از مشارکت بخش خصوصی برای تکمیل و بهره برداری از پروژه ها، دستگاهی برتر شناخته شده و ما فکر می کنیم که با همین رویکرد بتوانیم بیشتر پروژه های نیمه تمام را به سرانجام برسانیم.

سلطانی فر  در ادامه گفت: اکنون یازده ورزشگاه 4500 نفری تا 6000 هزار نفری در ۱۱ مرکز استان در حال ساخت داریم، که تلاش می کنیم تا پایان دولت دوازدهم بتوانیم تمامی این یازده سالن را به بهره برداری برسانیم.

وی  افزود: البته پروژه  ورزشگاه ۶ هزار نفری کرج  بر اساس برنامه زمان بندی که سال گذشته مشخص کرده بودیم الان عقب است و در بازدید امروز صبح با پیمانکار و عوامل اجرایی آن اتمام حجت کردیم که با یک تاخیر سه الی چهار ماهه بتوانیم ان را به بهره برداری رسانده و قبل از پایان سال در اختیار ورزشکاران و جوانان قرار بدهیم.

 

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی