فردیس؛

آتش سوزی در برج ۱۲ طبقه در خیابان قریشی فردیس با حضور به موقع نیرو‌های آتش نشانی مهار شد.

آتش سوزی در برج ۱۲ طبقه و عملیات نجات ۵ محبوس در آسانسور آنبه گزارش آدینه کرج عاشوری رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی فردیس با اعلام این خبر گفت: حادثه در قسمت داکت برق و تاسیسات طبقه یازدهم این برج ۱۲ طبقه اتفاق افتاد و دود حدود 5 طبقه از این برج را درگیر کرده بود.

وی افزود: با اعلام این حریق در ساعت 23:22 دیشب، 20 نفر نیروی امداد و نجات آتش نشانی فردیس با 6 دستگاه خودروی عملیاتی ظرف مدت کمتر از 3 دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.

عاشوری اضافه کرد: در بررسی های اولیه مشخص شد که 5 نفر در آسانسور این برج محبوس شده اند که به دلیل احتمال زیاد خطر برای آنان ابتدا عملیات نجات این افراد صورت گرفت و سپس تمام ساکنان از محل خارج شدند.

رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی فردیس با اشاره به گستردگی محل وقوع حادثه گفت: 4 دستگاه خودرو از کرج، یک گروه از مشکین دشت ویک تیم آتش نشان خانم نیز برای کمک به آتش نشانان فردیسی در محل حادثه حاضر شدند.

وی اضافه کرد: اطفای حریق در همان دقایق اولیه انجام شد اما ایمن سازی محل به دلیل بررسی تمامی واحد ها تا ساعت 4 بامداد به طول انجامید.

عاشوری افزود: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته است.

رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی فردیس در بررسی های اولیه علت حادثه را داکت کشی غیر اصولی عنوان کرد، گفت: این ساختمان دارای تاییده آتش نشانی نیست.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی